M140NWF5 R3

| Panel Model | M140NWF5 R3 |
|---|---|
| Panelmærke | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| M140NWF5 R3 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixelformat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 309.31(H)×173.99(V) mm |
| Skitse Dim. | 315.81(H)×205.42(V) ×3(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Antiglare |
| Luminans | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Se retning | Symmetry |
| Responstid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftstilstand | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Support Color | 16.7M 45% (CIE1931) |
| Lyskilde | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Form Style | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Rammehastighed | 60Hz |
| Berøringspanel | Without |
| Interface Type | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Strømforsyning | 3.3V (Typ.) |
| Miljø | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af IVO M140NWF5 R3.
IVO M140NWF5 R3 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For IVO M140NWF5 R3 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af IVO M140NWF5 R3 eller andre IVO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra IVO M140NWF5 R3 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
IVO M140NWF5 R3 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For IVO M140NWF5 R3 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af IVO M140NWF5 R3 eller andre IVO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra IVO M140NWF5 R3 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "M140NWF5 R3"
- IVO M140NWF5 R3
- M140NWF5 R3 datablad
- M140NWF5 R3 billede
- M140NWF5 R3 pris
- M140NWF5 R3 distributør

